Some text some message..

رزومه مبنا

همیشه برای داشتن یه حس عالی و کسب هیجان، بازی های جذاب خیلی خوب جواب می ده برای همین بهتره که هر وقت احساس می کنی نیاز به یه چیزی داری که حال و هواتو عوض کنه و بهت کلی انرژی بده حتما با بازی پرو وارد دنیای فوق العاده بازی بشی. روپایی : با این بازی هنر خودت رو تو فوتبال به نمایش بذار بشوت : توپ رو با دقت بشوت و بزن به هدف موشک : با موشک یک مانور حرفه ای اجرا کن ریباند : ریباند بزن و توپ رو تو هوا بگردون (بچرخون / نگه دار) بپر : با یک پرش عالی همراه با تجربه فوتبالی

کافه گردش

کافه‌گردش یعنی لیست کاملی از پروازهای ایرلاین‌های مختلف؛ بهترین تورهای مسافرتی، جستجوی سریع و راحت، مقایسه‌ی پروازها و تورها، خرید امن و پاسخگویی در 24 ساعت شبانه‌روز.با یک جستجوی سریع، لیست کاملی از پروازها در دسترس شماست.

...

کافه سفر

با یه جستجوی ساده می‌تونی جاذبه‌های اطرافت رو ببینی و در موردشون اطلاعات به دست بیاری! اونها رو هر طور که دوست داری مرتب‌سازی کنی و برای سفرت برنامه بریزی و شانست رو برای جایزه‌ی ویژه‌ی کافه سفر امتحان کنی!

کافه هتل

با کافه هتل دیگر در زمان سفر و پیش از آن دغدغه هتل و محل اقامت را نخواهید داشت. هدف اصلی کافه هتل راحت کردن هرچه بیشتر پیدا کردن هتل و محل اقامت مناسب در سفرها و مقاصد مختلف است.امکان فیلتر کردن هتل‌ها نیز از نظر تعداد ستاره، خدمات و … در کافه هتل قرا ...

DigiFC

شما به راحتی می تونید با مراجعه به اپلیکیشن DigiFc و ورورد به صفحه دعوت از دوستان و با دعوت کردن دوستای خودتون برنده جایزه بشین.هر هفته یک عدد عینک واقعیت مجازی به کاربری که بیشترین دعوت رو داشته باشه اهدا میشه.

بازی پرو

همیشه برای داشتن یه حس عالی و کسب هیجان، بازی های جذاب خیلی خوب جواب می ده برای همین بهتره که هر وقت احساس می کنی نیاز به یه چیزی داری که حال و هواتو عوض کنه و بهت کلی انرژی بده حتما با بازی پرو وارد دنیای فوق العاده بازی بشی.

...

LingoGap

لینگو گپ برهمین پایه و با پیشرفت روز افزون اینترنت و شبکه های مجازی شکل گرفت. لینگوگپ برآن است تا همواره بتواند نیاز های متعدد و رو به افزایش مخاطبین خود چه به عنوان صاحبین کسب و کارهای مرتبط و چه به عنوان متقاضی استفاده از خدمات مربوطه را به شکلی شایسته بر ...

Zaban Pro

این اپلیکیشن از معدود نمونه هاییست که به کاربران امکان یادگیری ریشه لغات را میدهد و این باعث یادگیری و ماندگاری بیشتر لغات در ذهن می شود. اپلیکیشن زبان پرو از نمونه های مشابه خارجی خود کاربردی تر و جذاب تر است.