Some text some message..

درباره ما مبناپلاسما مجموعه‌ای از متخصصین حوزه ICT هستیم و در مبناپلاس برای رسیدن به دو هدف بزرگ تلاش می‌کنیم:

اول: آموزش مهارت‌های حوزه ICT و دیجیتال

دوم: ارائه خدمات همه جانبه به سازمان‌ها و کسب و کارها در حوزه ICT

تیم مبناپلاس سال‌ها در سازمان‌های مختلف مشغول توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بوده است. جوانی وتجربه پارامترهای اصلی است که همه ما در مبناپلاس از آن برخورداریم.

البته مجموعه مبناپلاس همکاری‌های زیادی با سازمان‌ها و نهادهای مختلف ایرانی و خارجی داشته است. اگر دوست دارید بیشتر درمورد سوابق مبناپلاس بدونید به بخش —— مراجعه کنید.

ما به عنوان تیم مبناپلاس:

با استفاده از منابع روز، عملکردی شایسته سازمان‌ها و اشخاصی که از خدمات ما بهره می‌برند را ارائه می‌دهیم

خدمات و راه حل‌هایی که در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهیم نه تنها کپی و نامعتبر نیستند بلکه ما عقیده داریم هر کسب و کار یا سازمان راه حل مخصوص به خود را نیاز دارد.

تضمین می‌دهیم که از لحظه مشاوره تا آموزش، پشتیبانی و نگهداری مداوم هر خدمتی که ارائه می دهیم در کنار مخاطبانمان هستیم.

با به کارگیری دانش روز و تجهیزات مدرن و کارآمد خدمات و محصولاتی تازه و منحصر به فرد به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم.

به صرفه اقتصادی مشتریانمان می‌اندیشیم و با استفاده از امکانات دنیای دیجیتال تا حد امکان هزینه‌های بلندمدت و کوتاه مدت مشتریانمان را کاهش می‌دهیم.

با پشتوانه قوی زیرساختی و نیروی انسانی کیفیت و عملکرد خدماتمان را ضمانت می‌کنیم.

عقیده داریم که مهم‌ترین کارکرد دنیای دیجیتال، فراگیر بودن آن است و در این راستا سعی می‌کنیم ساده‌ترین روش‌های دسترسی را برای مخاطبانمان فراهم کنیم.

مبنا پلاس دو بخش بزرگ از مخاطبین را برای خود انتخاب کرده است. این دو بخش مخاطب خدمات و سرویس های جداگانه ای را دریافت می کنند. در حقیقت مبنا پلاس در این میان نقش حلقه وصل کننده کاربران آگاه و کسب و کارهای هوشمند را بر عهده دارد.

هدف مبنا پلاس رسیدن به بازاری سالم، رقابتی و پویا است. آموزش و ساخت نسلی که به قوانین دنیای جدید آگاه هستند.

بخش‌های شرکت مبنا

واحد مشاوره
واحد مشاوره
این بخش به نوعی اولین نقطه ارتباطی مشتریان با مبناپلاس است. یکی از وظایف مهم این بخش مشاوره به سازمان‌ها و کسب و کارها برای پیاده‌سازی سیستم‌ها IT است. در این بخش خواسته‌های مشتریان و راه حل پیشنهادی مبناپلاس شکل می‌گیرد و درصورت نیاز، پروژه تعریف و راهی بخش‌های طراحی و فنی می‌شود.
واحد برنامه‌نویسی و توسعه
واحد برنامه‌نویسی و توسعه
این واحد محصول نهایی پروژه‌های طراحی سایت، اپلیکیشن و سیستم‌ها را خلق می‌کند. این بخش به زیرمجموعه‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن، بک اند، فرانت اند، سایت و سیستم‌ها تقسیم‌بندی می‌شود.
واحد تجربه و رابط کاربری
واحد تجربه و رابط کاربری
این واحد بخش مشترک پروژه‌های طراحی سایت، اپلیکیشن و سیستم‌ها است. این بخش وظیفه تحلیل و طراحی ساختار پروژه را برعهده دارد و نقطه ورود پروژه به مبناپلاس است.
واحد سئو و محتوا
واحد سئو و محتوا
همانطور که از نامش پیداست این بخش مسئول پروژه‌های سئو است. در ساختار جدید موتورهای جستجو، تولید محتوای استاندارد و باکیفیت نقش مهمی ایفا می‌کند و باید امری مستمر باشد تولید محتوای به‌روزبدون شک مهم‌ترین عامل سئو سایت در بلندمدت است.
واحد آموزش
واحد آموزش
این بخش یکی از جذاب ترین بخش‌های مبناپلاس است. ساختار و برنامه‌های آموزشی مبناپلاس در این بخش طراحی می‌شوند. به علاوه این بخش مسئول طراحی نحوه اجرا و انتشار دوره‌های آموزشی نیز هست تا محتوای آموزشی به شکلی مفید و مؤثر در اختیار کاربران قرار گیرد.