Some text some message..

چارچاردو

در سال های اخیر حمایت از باشگاه ها از سوی هواداران به موضوعی جدی و مهم تبدیل شده است و تقریبا حیات برخی از تیم ها وابسته به همین حمایت ها است. کانون هواداری ۳۰۳۰ این روزها حمایت های هواداران تیم های محبوبی چون پرسپولیس، استقلال تهران، تراکتورسازی تبریز و ... را سازماندهی می کند و در نزد جامعه ورزش دوست از جایگاهی ویژه برخوردار است. ساخت اپلیکیشن های جذاب ورزشی از دیگر اقدامات ارزشمند این کانون هواداری است که به کمک آنها می توانید از تیم محبوب خود حمایت مالی کنید. اپلیکیشن «چهار چهار دو» اپلیکیشنی است که شما را به چالش اطلاعات عمومی و تخصصی ورزش دعوت می کند. این اپلیکیشن مهیج با طراحی سوالات ورزشی در بازه ای خاص شما و دوستان تان را با تعدادی از سوالات مواجه می کند تا افرادی که بیشترین پاسخگویی صحیح را داشته باشند از شانس برنده شدن جوایز نفیس بهره مند شوند.
مجادله های ورزشی و کری خوانی به ویژه در حوزه فوتبال بر جذابیت های این رشته ورزشی افزوده است و اپلیکیشن «چهار چهار دو» این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا در محیطی سالم و حرفه ای به این کار بپردازید؛ اقدامی که می تواند شانس برنده شدن شما را نیز افزایش دهد. قرار است این اپلیکیشن محیطی نیز ایجاد کند تا هواداران تیم های تحت حمایت در آن به کری خوانی های هواداری خود پیش از هر دیدار بپردازند.
اپلیکیشن«چهار چهار دو» اپلیکیشنی است که با کمک آن می توانید از تیم محبوب خود حمایت کرده و در مسابقات اطلاعات فوتبالی آن شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز ارزنده آن بسنجید.
اپلیکیشن اندروید